A my będąc wśród nich

przez , 27.lis.2012, w Moje życie

Spojrzenie w górę – piękne niebieskie niebo z obłoczkiem w kształcie… no właśnie serca, spojrzenie w dół – piaszczyste podłoże na którego końcu narysowane serce mówiące „KOCHAM CIĘ”, spojrzenie w lewo, w prawo, do przodu- a tam niemalże dookoła nas zakochane pary, cieszące się sobą i będące tak zapatrzone, że nie widzą nawet tego co się dzieje wokół nich. Został nam jeden kierunek, spojrzenie za siebie, a tam pusty piękny krajobraz, bez jakiejkolwiek żywej duszy. To jest miejsce, które wzywa i jest jedyną drogą jaką możemy obrać, gdyż każda inna jest już zajęta…

Ktoś kiedyś mi powiedział, że w przyszłości będę sam, jednak nie spodziewałem się, że ta przyszłość nastąpi tak szybko, gdyż odczuwam ją już dziś, chociażby poprzez opis podany powyżej. A dlaczego tak jest ? Przez to, że starałem się być całym sobą dla kogoś i chciałem tego samego w zamian ? Eh… okrutny świecie, bynajmniej mógłbyś teraz odpuścić nam cierpienia jakim jest patrzenie na szczęście innych.

Samotność, czym ona jest?
Dla jednych samotność jest brakiem kogokolwiek wokół nas, a dal innych jest to brak miłości.
Dla mnie jest to brak osoby, z którą mógłbym porozmawiać na poważnie, przy której nie wstydziłbym się jakiejkolwiek reakcji mojego organizmu, np. łez. Mimo tego, że otacza mnie wiele osób, żadna nie jest wstanie zaspokoić mojej samotności. Co dzień noszę „maskę”, maskę uśmiechniętą i szczęśliwą, która skrywa całą prawdę jaka w mnie jest, o moich przeżyciach i tym co się u mnie dzieje, gdyż zbyt ciekawie nie jest. Dopiero, gdy jestem sam i mam pewność, że nikt mnie nie widzi i nie wykorzysta jakiejś mojej reakcji na swoją korzyść, mogę zdjąć maskę i … no właśnie. Nic więcej tylko zamknąć wszystko w sobie.

:

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...