Spotkanie część 2 – ostatnia

przez , 12.sie.2013, w Moje życie

Spotkanie jak się okazuje to miejscowość :O Kto by się tego spodziewał :D

Ale od początku niedzielne przygody Adiegos’a:

Poranne szykowanie na najważniejsze spotkanie, powiedzmy że najważniejsze, bo to tak naprawdę internetowa znajomość przeniesiona na realny świat. Szybki obiad i podróż w samotności samochodem. Dlaczego z wszystkimi się umówiłem na godzinę 14 skoro wiedziałem, że się nie wyrobię ? Sam nie wiem. Drogi zakorkowane, strach jechać 70, więc trzeba wszystkich wyprzedzać a to niebezpieczne więc adrenalinka ;d I droga 150 kilometrów od domu, bo czego się nie zrobi by poznać wartościowe osoby. Jakie plany ? Jedziemy poszaleć na lotnisko, jedyny problem to dojazd. Śmigniem sobie 120 po bocznych dróżkach i…. niespodzianka, wyskakujesz zza zakrętu i kończy się asfalt. Szczerze myślałem że zderzak wyskoczy mi od przodu samochodu na tył. Ale w rezultacie na lotnisko dojechaliśmy i się świetnie bawiliśmy, a co do poznania, nigdy nie spodziewałem się tak udanego dnia i tak szczególnych dziewczyn spotkanych w bardzo nietypowe sposoby. :)

Pozdrawiam Adx

Paramore

:, , , , , ,

4 Comments for this entry

 • agnes.lee

  zapraszam do mnie: prawdziwa-magia.blog.pl

 • ~Smutna Dziewczyna

  Zazdroszczę odwagi. Podejrzewam, ze poznałeś owe dziewczyny przez internet. Och, ile wody musiałoby upłynąć, żebym ja zdecydowała się na spotkanie w realu… :)

  Pozdrawiam

  • Adiego

   W realu poznanie nie było z dziewczynami lecz z kolegami poznanymi przez internet. Poznanie dziewczyn polegało na zajechaniu im drogi, gdy szły chodnikiem – taki mały zakładzik typu „nie zagadasz do nich” ;] Brak mi czasu dlatego niepełne posty tworzę i muszę nadrobić wiele blogów ;]
   Spotkanie w realu nigdy nie jest łatwe, ale otwiera nowe możliwości ;)

   Pozdrawiam

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...