Powrót do rzeczywistości i do myśli oraz odczuć

przez , 10.lis.2013, w Moje życie, Przemyślenia

Zastanawiam się czasem, czy tylko ja mam tak, że obserwując zachowania niektórych osób widzę to czy ich coś dręczy, niepokoi lub fascynuje ?
Ostatnimi czasy znalazłem dziewczynę idealną. Nie, nie, nie w realnym  życiu, a moim internetowym półświatku. I nie chodzi mi o to, że będzie to internetowa miłość, ale ona daje mi pomysły i odczucia pozwalające mi odkryć siebie oraz to jaką partnerkę bym sobie szukał.
Nie ukrywając szczegółów zobaczyłem w jej vblogowych filmikach owe problemy nurtujące mnie na samym początku tego postu. Kim jest ta dziewczyna i co to za filmik ? Jest to artystka Jessica Nigri, a inspirujący mnie filmik wygląda następująco: CLICK.

 

98% społeczeństwa, odczytując ten post, wyśmieje mnie, moje myśli, odczucia. Powiedzą, że ta dziewczyna jest piękna patrząc przez pryzmat jej ciała, a nie zastanawiając się jaka ona jest. Tym właśnie się od nich różnię, a doświadczenie pozwalam sobie zdobywać poprzez korespondencję.

Adnotując do słów, mówiących o tym, że zyskuję świadomość swoich oczekiwań od mojej miłości, można by zapytać „Jak chciałbyś, by „wyglądała” twoja dziewczyna?” Jednak na to odpowiedzi nie ma. Bo ma być sobą, szczerą osobą o wielkich ambicjach i….. Zostawię sobie resztę bo po co opisywać coś czego nie jesteśmy w stanie znaleźć ?

Pozdrawiam Adiego

Dirty South 

:, , , , , , , , , ,

5 Comments for this entry

 • ~Smutna Dziewczyna

  Coś, czego nie jesteśmy w stanie znaleźć? Adiego kochany! Gdzie tu nadzieja? Gdzie optymizm? Otwórz szeroko oczy. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Nie ma rzeczy niemożliwych…
  Nie poddawaj się! :D

  Pozdrawiam!

  • Adiego

   Cóż, mój optymizm został gdzieś za mną i szczerze nie wiem dlaczego. Nadzieja jest matką głupich, jednak i ona jest ważna w tym świecie…
   Walczę o swoje lecz nie sięgam niczego !

   Pozdrawiam !

 • ~Davidos

  Bardzo fajny wątek. W przyjaźni nie ma znaczenia odległość, wygląd czy pochodzenie. Ważne są uczucia jakimi obdarowujemy daną osobę. Także moim zdaniem super, że masz taką osobę, która coś pozytywnego w Tobie wzbudza !
  Nie pisz 98%, bo zauważ, że hejty zawsze lecą na głos i przez nie zaczynamy tak odbierać nasze wypowiedzi jakby faktycznie „nikt” nie podchodził do tego z innej strony. W prawdzie znajdą się 2-3 osoby, które mają odmienne, pozytywne zdanie na dany temat, to i tak w porównaniu do ogółu to właśnie te 2% mało zaczyna znaczyć. Lecz przez te hejty nie dostrzegamy tego, że czają się tam też ludzie, którzy z wielką chęcią odwiedzają tego bloga, ale pozostają w cieniu, nie wyrażając własnej opinii. Dlatego nie powinieneś tak krytycznie do tego podchodzić.

 • ~Marta

  nie wysmialam Cię
  czy to dziwne ?
  oczywiście ze nie, każdy ma swój ideal
  wydaje ci się ze nigdy nie znajdziesz takiej dzewczyny i masz racje takiej samej nie, ale znajdziesz taka z która będziesz szczęśliwy – twój kolejny ideal
  kto powiedział ze istnieje tylko jeden ideal ?
  otworz oczy , a znajdziesz
  :)

  • Adiego

   Dziękuję za odwiedziny, od tego chciałbym zacząć, gdyż mój blog chyba już poszedł w zapomnienie poprzez moją nieobecność ;)
   Są ludzie którzy rozumieją takie rzeczy i skoro nie wyśmiewasz mnie, to wiem, że należysz do tego wyjątkowego grona. Szczerze muszę przyznać, że doświadczenia życiowe pokazują mi dokładnie to o czym piszesz. „Otwórz oczy a znajdziesz”, można by do tego dodać „może ta wyjątkowa kobieta jest bliżej niż Ci się wydaje”, tylko to „otworzenie oczu” bywa czasem dość trudne, gdy na drodze stają sprawy z dawnych lat ;)
   Pozdrawiam Adiego

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...